Prensiplerimiz - Simge Yemek Hizmetleri Kollektif Şirketi

İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Başarının müşteri memnuniyeti ile doğu orantılı olduğuna inanıyoruz. Mönünüzü ve hizmet biçimini sizinle birlikte belirler, bunun için gerekli ihtiyaçları saptar ve akılcı çözümler üretiriz. Müşteri memnuniyetinin en önemli unsuru, yemek kalitesinin ve hizmetin sürekli olarak geliştirilmesidir. Bu nedenle daima daha ileriye ve daha iyiye ulaşmayı hedefleriz.

İzlenebilir Gıda Politikası

Ülkemizde ne yazık ki Gıda Terörü engellenememektedir. Yasalar yeterli olsa bile uygulamalar ve denetimler yetersiz kalıyor. Bu nedenle gıda üreten bütün firmalar müşterilerini korumak ve sağlıklı gıda hizmeti sunabilmek için kullandıkları gıda ürünlerini üretimden tüketime kadar her aşamada kontrol ederek satın almalıdır. Bizler, en temel gıda maddelerinden başlayarak üretimin her aşamasında sürekli denetimlerle sizlerin sağlığını korumak için çalışıyoruz.

Çalışanlara Karşı Saygı

Çalışanlarımıza tüm yasal sorumluluklarımızı yerine getirir, kişisel gelişimleri için her türlü çabayı gösteririz. İnsan kaynaklarımız bölüm yöneticileri ile birlikte tüm çalışanlarımızın kariyer planlamasını yapar. Çalışma alanlarında pratik ve teorik olarak yapılan düzenli eğitimlere tüm çalışanlarımız katılır. Bütün personelimize eşit davranılır, üst kademelere terfi edebilmeleri için teşvik edilir, sorumluluk almaları için cesaretlendirilirler.
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön